вологість:
тиск:
вітер:
У Здолбунові демонтували незаконну огорожу та відновили доступ до річки Устя
Здолбунівська міська рада відновила доступ до берегу річки Устя після вимоги Держекоінспекції.
Державна екологічна інспекція повідомляла, що під час проведення перевірки Здолбунівської міської ради було встановлено факт обмеження доступу громадян до берегової лінії річки Устя поблизу вулиці Коперника у місті Здолбунів.
Зокрема, на прибережній території було виявлено огорожу з металевої сітки, яка унеможливлювала вільний доступ громадян до водного об’єкта для здійснення загального водокористування, що є порушенням вимог земельного та водного законодавства.
Наразі, на виконання вимоги Інспекції Здолбунівською міською радою демонтовано огорожу, що перешкоджала доступу до берегу річки Устя. Про усунення порушення орган місцевого самоврядування повідомив ДЕІ Поліського округу офіційним листом.
Джерело: rivnenews.com.ua
Новини рубріки
На Рівненщині кінологи зі службовими собаками розшукали пенсіонерку, яка два дні провела в лісі
25 червня 2026 р. 16:22
У громаді на Рівненщині виявили незаконну порубку дерев на суму понад 400 тисяч гривень
25 червня 2026 р. 16:22