вологість:
тиск:
вітер:
На Рівненщині затримали водія, який сів за кермо попри заборону
Учора, близько 18-ї години, на автодорозі М-06 Київ — Чоп, у населеному пункті Крупець, дубенські патрульні зупинили автомобіль Lexus, водій якого перевищив дозволену швидкість руху: рухався зі швидкістю 90 км/год. Правопорушення інспектори зафіксували за допомогою приладу TruCam.
Під час перевірки документів поліцейські встановили, що 48-річний керманич керував автомобілем, будучи позбавленим права керування, а також не мав посвідчення водія відповідної категорії.
На громадянина патрульні склали адміністративні матеріали за:
- ч. 1 ст. 122 (За перевищення встановлених обмежень швидкості руху) КУпАП;
- ч. 5 ст. 126 (Повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права) КУпАП.
Оскільки водій був позбавлений права керування та не виконував рішення суду, інспектори викликали на місце події слідчо-оперативну групу для з’ясування всіх обставин.
Джерело: rivnenews.com.ua
Новини рубріки
У Рівному почали облаштування майданчика для вигулу тварин
25 червня 2026 р. 16:51
На Рівненщині кінологи зі службовими собаками розшукали пенсіонерку, яка два дні провела в лісі
25 червня 2026 р. 16:22
У Здолбунові демонтували незаконну огорожу та відновили доступ до річки Устя
25 червня 2026 р. 16:22