У Рівному оголосили підозру колишньому головному лікарю, який завдав медзакладу збитків на понад 12 мільйонів гривень

26 червня 2026 р. 14:07

26 червня 2026 р. 14:07


Правоохоронці встановили, що 71-річний фігурант, обіймаючи посаду головного лікаря одного з комунальних медичних закладів Рівного, з 2022 по 2024 роки за попередньою змовою з головним бухгалтером підписували та затверджували штатні розписи, які містили завідомо неправдиві відомості про розміри окладів співробітників.

Унаслідок цього, 51 працівнику лікарні зайво нарахували та виплатили заробітну плату, а також безпідставно сплатили єдиний соціальний внесок. Таким чином експосадовець, зловживаючи своїм службовим становищем, завдав збитків медзакладу у розмірі 12 370 835 гривень.

Слідчі слідчого управління за процесуального керівництва прокуратури повідомили 71-річному чоловіку про підозру.

Крім того, нещодавно поліцейські завершили відносно нього досудове розслідування за фактом службової недбалості. Обвинувальний акт перебуває на розгляді суду.

У Рівному оголосили підозру колишньому головному лікарю, який завдав медзакладу збитків на понад 12 мільйонів гривень

Джерело: rivnenews.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua