Олександр Усик заявив, що відмовляється від усіх своїх поясів

26 червня 2026 р. 19:55

26 червня 2026 р. 19:55


Чинний об’єднаний чемпіон світу з боксі Олександр Усик звільнить усі титули в надважкій вазі. Про це українець оголосив у зверненні в Instagram.

“Гарний день сказати, що я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, аби хлопці в черзі за них боксували”.

Водночас Усик додав, що не планує на цьому завершувати спортивну кар’єру.

“Я залишаю пояси, але не йду зі спорту. В мене є «last dance». Хочу всім подякувати. З повагою ставлюся до всіх організацій. Хочу подякувати і сказати: далі більше”.
Усик відтак звільняє три основних титули в надважкій вазі — чемпіона за версією WBC, WBA та IBF.

Звання суперчемпіона WBA українець втримував після перемоги над Ентоні Джошуа у вересні 2021 року, коли вперше став чемпіоном світу після переходу в гевівейт.

Титул WBC Усик додав після перемоги над Тайсоном Ф’юрі, коли у травні 2024 року став першим абсолютним чемпіоном у надважкій вазі за часів чотирьох основних титулів.

Пояс IBF також відійшов Усику після перемоги над Джошуа, проте українець звільняв його перед реваншем із Ф’юрі. Повернути титул вдалося вже в наступному поєдинку проти Даніеля Дюбуа, який боксер виграв нокаутом у п’ятому раунді.

Про рішення звільнити титули Усик оголосив після встановлення дедлайну для його поєдинку з обов’язковим претендентом Агітом Кабаєлом. Всесвітня боксерська рада (WBC) надала сторонам час до 30 червня для узгодження бою.

Олександр Усик заявив, що відмовляється від усіх своїх поясів

Джерело: rivnenews.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua