Сумчани поступились харків’янам у матчі чемпіонату України з футболу

16 вересня 2024 р. 18:25

Сумська “Вікторія” сьогодні 16 вересня зіграла з харківським “Металістом 1925” на стадіоні “Лівий берег” у Києві.
Про це повідомив Суспільному пресатеше команди Євген Тітаренко.

Перед цим матчем “Вікторія” посідала третє місце, “Металіст 1925” йшов на шостому.

На шістнадцятій хвилині матчу харків’яни відкрили рахунок у матчі — навіс у карний майданчик сумчан головно замкнув Владлен Юрченко. З мінімальною перевагою “Металіста 1925” команди пішли на перерву.

У другому таймі (на 75 хвилині гри) рахунок у матчі подвоївся — Вячеслав Чурко реалізував призначений у ворота Олександра Литвиненка пенальті.

Більше не забивали ані номінальні господарі, ані гості — 2:0 перемога “Металіста 1925”.

З дев’ятьма очками у п’яти поєдинках команда Анатоля Безсмертного посідає четверте місце. При цьому “Вікторія” має два матчі у запасі.

Джерело: debaty.sumy.ua