Конотопці гідно виступили на Кубку України з військово-спортивних багатоборств серед дорослих та Всеукраїнському турнірі з військово спортивних багатоборств серед дітей

17 жовтня 2024 р. 14:27

11-13 жовтня в м. Хмельницький проходив Кубок України з військово-спортивних багатоборств серед дорослих та Всеукраїнський турнір з військово спортивних багатоборств серед дітей віком від 10 до 18 років, повідомляє Відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.

Змагання складалось з кульової стрільби та всестильового бою. Конотопську міську територіальну громаду представляли спортсмени міської федерації тхеквондо.

Представник спортивного клубу «SubHunter Konotop» УСИК Олександр посів І місце зі стрільби та ІІ місце з рукопашного бою, а у загальному підсумку багатоборств посів ІІ місце у Кубу України з військово-спортивних багатоборств серед дорослих.

У Всеукраїнському турнірі серед дітей у віковій категорії 12-13 років, спортсменки взяли участь у  двох категоріях Б1 та Б2: учениця ліцею  №12 ПРИХОДЧЕНКО Кіра зайняла два І місця у категоріях  Б1та Б2. Тренер Дубовенко Юрій . А учениця ліцею № 11 ФЕТІСОВА Анастасія зайняла ІІ місце (категорія Б1) та ІІІ місце (категорія Б2). Тренер Окунь Олег.

Джерело: konotop.in.ua