Стало відомо хто вирішить долю недограного матчу Тростянця із Металістом 1925Б через тривогу

21 жовтня 2024 р. 20:04

Гра в рамках 11 туру групи Б Другої ліги почалася об 13:30, але через повітряну тривогу була перервана вже через 1 хвилину та 14 секунд після стартового свистка.

Наразі ПФЛ надала рішення про перенос гри. Якщо до 23 жовтня 2024 року клуби «Тростянець» Тростянець та «Металіст 1925» Харків не погодять нову дату проведення матчу 11-го туру чемпіонату України з футболу серед команд клубів Другої ліги сезону 2024/25 між командами «Тростянець» Тростянець – «Металіст 1925-2» Харків, дату цього матчу буде визначено Адміністрацією ПФЛ.

Нагадаємо, що Тростянець після дев’яти зіграних матчів має 11 набраних очок і займає 6-й рядок турнірної таблиці. Металіст 1925 Б, у свою чергу, йде у таблиці 10-м – на рахунку підопічних Сергія Карпенка лише 4 бали.

Джерело: trostyanets.info