вологість:
тиск:
вітер:
Команда із Шостки, показавши чудову гру, здобула бронзові медалі Чемпіонату України з футзалу
У Коломиї відбулися вирішальні матчі Чемпіонату України з футзалу(U-11), який визначив переможця у другому за рангом дивізіоні цієї вікової категорії. Про це повідомляє портал «5х5» .
За перемогу боролася і команда КДЮСШ «Барса»-ФК «Шостка», яку тренує Юрій Літвинов .
Наші футзалісти лише у післяматчевих пенальті взяли гору над «Епіцентр» (Дунаївці). Основний час матчу завершився унічию 0:0. Також команда з Шостки перемогла земляків – «Лідер» (Суми) з рахунком 2:1. Впевнено обіграла луцький «Respect» 4:0 та розгромила львівський «Енергію» 6:0.
На жаль, шосткинці мінімально поступилися «Соколу» (Хмельницький) 0:1.
Наша команда набрали однакову кількість очок із «Епіцентром», однак поступилася «сріблом» через різницю забитих і пропущених м’ячів.
Чемпіоном країни став хмельницький «Сокіл».
Найкращим гравцем атакувального плану визнано шосткинця Григорія Кравченка . Найкращим гравцем команди став Ярослав Шумара .
Джерело: shostka.info
Новини рубріки
На Новгород-Сіверщині російські безпілотники атакували АЗС та автомобіль “Укрпошти”
06 червня 2026 р. 16:16
Внаслідок ворожої атаки на Шосткинську громаду зруйновано будинки та поранено літню жінку
06 червня 2026 р. 16:05