Внаслідок обстрілів є загиблі у Хутір-Михайлівській та Ворожбянській громадах

06 червня 2026 р. 11:21

06 червня 2026 р. 11:21


Стало відомо про двох загиблих внаслідок російських ударів по цивільній інфраструктурі Сумщини, інформує Сумська ОВА.

У Хутір-Михайлівській громаді виявили тіло загиблої літньої жінки. Учора ворог атакував громаду, внаслідок чого сталася масштабна пожежа у житловому секторі.

Вранці росіяни атакували Ворожбянську громаду дронами та керованими авіабомбами. На території власного домогосподарства внаслідок ворожого удару загинув цивільний чоловік. Інформація про інші наслідки уточнюється.

Внаслідок обстрілів є загиблі у Хутір-Михайлівській та Ворожбянській громадах

Джерело: debaty.sumy.ua