Микола Нога поспілкувався з журналістом іспанської газети El Mundo про життя Шосткинської громади під час війни

22 червня 2026 р. 15:57

22 червня 2026 р. 15:57


Шосткинський міський голова Микола Нога зустрівся із журналістом іспанської газети “El Mundo” Хав’єром Еспінозою та медіапродюсером Євгеном Семехіним , який допомагає іноземним засобам масової інформації висвітлювати події війни в Україні.

Під час спілкування обговорили життя Шосткинської громади в умовах повномасштабної війни. Як зазначив міський голова, у межах короткої зустрічі неможливо розповісти про всі випробування, які довелося пережити Шосткинщині за останні роки.

Попри численні труднощі, громада продовжує працювати, виховувати дітей, підтримувати українських захисників та наближати перемогу. Микола Нога наголосив, що жителі громади щодня демонструють стійкість, відповідальність та віру в майбутнє України.

“Кожен на своєму місці, від школяра до пенсіонера, шосткинці виявляють особисту силу та гарячу віру. Щоденно ця віра втілюється у підтримці один одного та ЗСУ, у відповідальному виконанні своїх професійних і родинних обов’язків, у теплому слові та посмішці ближньому”, – наголосив міський голова.

Наприкінці зустрічі Микола Нога подякував українським військовим та всім жителям громади за стійкість і незламність.

Микола Нога поспілкувався з журналістом іспанської газети El Mundo про життя Шосткинської громади під час війни

Микола Нога поспілкувався з журналістом іспанської газети El Mundo про життя Шосткинської громади під час війни

Джерело: shostka.info