Командування 2 Шосткинського полку вшанувало пам’ять жертв війни та полеглих побратимів + Фото

22 червня 2026 р. 17:22

22 червня 2026 р. 17:22


«Пам’ять про тих, хто віддав життя за Україну, є священною. Ми ніколи не забудемо наших побратимів, які до останнього подиху залишалися вірними військовій присязі та українському народові. Їхня мужність і жертовність назавжди залишаться прикладом для нинішніх і майбутніх поколінь захисників України. Наш обов’язок — берегти цю пам’ять і продовжувати боротьбу заради Перемоги та миру на рідній землі», — зазначив він.

Командування 2 Шосткинського полку вшанувало пам’ять жертв війни та полеглих побратимів + Фото

Гвардійці долучилися до панахиди за загиблими воїнами. Священнослужителі звершили молитву за упокій душ полеглих захисників, після чого освятили могили та поклали до них квіти.

«Молитва за полеглих воїнів є не лише даниною пам’яті, а й свідченням нашої вдячності тим, хто віддав найдорожче — власне життя — заради ближніх та майбутнього України. Ми віримо, що Господь упокоїть душі наших захисників у Царстві Небесному, а їхній подвиг житиме в серцях українців», — сказав начальник служби військового капеланства 2 Шосткинського полку протоієрей Олексій Бекетов.

Командування 2 Шосткинського полку вшанувало пам’ять жертв війни та полеглих побратимів + Фото

Командування 2 Шосткинського полку вшанувало пам’ять жертв війни та полеглих побратимів + Фото

Джерело: shostka.info