Тростянецькі школярі провели насичений перший місяць літа у подорожах Сумщиною та Полтавщиною

22 червня 2026 р. 17:37

22 червня 2026 р. 17:37


Тростянецькі школярі провели насичений перший місяць літа у подорожах Сумщиною та Полтавщиною

Вихованці табору «Сонечко» Ліцею №1 побували в Опішні на Полтавщині, де власноруч спробували працювати на гончарному колі та дізналися таємниці створення глиняних виробів.

Не менш захопливими стали екскурсії до екопарку та зоопарку в Котельві, а також до дитячого розважального центру в Охтирці.

Тростянецькі школярі провели насичений перший місяць літа у подорожах Сумщиною та Полтавщиною

Джерело: trostyanets.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua