Є підозри про дистанційне мінування території Сум російськими окупантами

22 червня 2026 р. 18:27

22 червня 2026 р. 18:27


Сьогоднішній (22 червня) інцидент, що стався на вулиці Охтирській, може свідчити, в тому числі і про проведення окупаційною армією РФ дистанційного мінування території обласного центру за допомогою безпілотних літальних апаратів.

А саме там стався вибух невстановленого поки що вибухонебезпечного предмета, який зачепив 44-річний сумчанин під час косовиці трави на ділянці.

Чоловік отримав серйозні травми, через які його довелося госпіталізувати для надання медичної допомоги.

На місці події працювали вибухотехніки нацполіції та слідчо-оперативна група, які поки не оприлюднили офіційну версію події.

Є підозри про дистанційне мінування території Сум російськими окупантами

Джерело: city.sumy.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua