Сумські софтболістки здобули «бронзу» на чемпіонаті України

22 червня 2026 р. 19:31

22 червня 2026 р. 19:31


Дівчата з КДЮСШ «Україна»-«Ravens» стали призерками кадетського чемпіонату.

З 19 по 21 червня у Києві проходили фінальні ігри чемпіонату України з софтболу серед кадеток. За підсумками змагань сум’янки зуміли увійти до трійки найсильніших команд країни.

Всього сумська КДЮСШ «Україна»-«Ravens» провела вісім поєдинків, у яких здобула п’ять перемог та зазнала трьох поразок, набравши в підсумку 13 очок. Цей результат дозволив дівчатам посісти третє місце в загальній турнірній таблиці, пропустивши вперед збірну Кіровоградської області, яка випередила сум’янок за різницею забитих і пропущених очок, та переможниць турніру — збірну команду Києва.

Крім командного успіху, представниця Сум Софія Коваленко отримала індивідуальну нагороду, її визнали найкращим захисником чемпіонату України.

Сумські софтболістки здобули «бронзу» на чемпіонаті України

Джерело: sumypost.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua