вологість:
тиск:
вітер:
Пацієнтів змушували платити тисячі гривень: у Сумській обласній лікарні підозри отримали троє медиків
Завідувачу та двом лікарям одного з відділень КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» повідомили про підозри.
За даними слідства, медиків підозрюють у тому, що вони примушували пацієнтів платити за лікування.
Наразі встановлено 12 пацієнтів, які, за версією правоохоронців, перераховували кошти лікарям на їхнє протиправне прохання.
Зокрема, за біопсію пацієнтка сплатила лікарю 4 тисячі гривень, а оперативне втручання обходилося пацієнтам від 9 до 15 тисяч гривень.
Джерело: debaty.sumy.ua
Новини рубріки
Прикордонник Богдан Завгородній повернувся з полону до рідних Сум
22 червня 2026 р. 19:42
Сумські софтболістки здобули «бронзу» на чемпіонаті України
22 червня 2026 р. 19:31
Психотропи на мільйони: на Сумщині викрили канал збуту Alpha-PVP, що працював у кількох регіонах
22 червня 2026 р. 19:11