Пацієнтів змушували платити тисячі гривень: у Сумській обласній лікарні підозри отримали троє медиків

22 червня 2026 р. 19:40

22 червня 2026 р. 19:40


Завідувачу та двом лікарям одного з відділень КНП СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» повідомили про підозри.

За даними слідства, медиків підозрюють у тому, що вони примушували пацієнтів платити за лікування.

Наразі встановлено 12 пацієнтів, які, за версією правоохоронців, перераховували кошти лікарям на їхнє протиправне прохання.

Зокрема, за біопсію пацієнтка сплатила лікарю 4 тисячі гривень, а оперативне втручання обходилося пацієнтам від 9 до 15 тисяч гривень.

Пацієнтів змушували платити тисячі гривень: у Сумській обласній лікарні підозри отримали троє медиків

Джерело: debaty.sumy.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua