вологість:
тиск:
вітер:
Минулої доби окупанти вбили трьох мирних жителів Сумщини, ще 13 людей отримали поранення та травми
Національна поліція інформує про те, що минулої доби (станом на 06:00 23 червня) окупаційна армія РФ атакувала 18 територіальних громад на Сумщині.
Для атак окупанти використовували ствольну артилерію, міномети, керовані авіабомби, ударні БПЛА та ФПВ-дрони.
Внаслідок цих обстрілів у Зноб-Новгородській громаді було вбито 13-річного хлопчика, жінку 73 років та чоловіка 36 років, отримали поранення та травми 10-річний хлопчик, 13-річна дівчинка, 31-річна жінка та 45-річний чоловік, пошкоджено приватний житловий будинок.
У Білопільській громаді після ракетної таки отримали поранення 30-річний чоловік, а також жінки 61, 55 та 42 років, пошкоджено приватні та багатоквартирні житлові будинки, господарську споруду та корпуси навчальних закладів.
У Сумській громаді внаслідок бомбардування 6-ма КАБами серйозно поранено 57-річного чоловіка, травмовано жінок 35 і 47 років і чоловіка 41 рік. Після удару російського дрону травмовано чоловіка 41 рік, пошкоджено житлові будинки, адміністративні, виробничі та складські приміщення, автомобілі.
У Ямпільській громаді обстрілами пошкоджено складські приміщення, у Ворожбянській, Шосткинській, Глухівській, Середино-Будській, Путивльській, Юнаківській та деяких інших громадах пошкоджено житлові будинки, господарські будівлі, автомобілі, гаражі та інші об’єкти цивільної інфраструктури.
На всіх місцях обстрілів відпрацювали вибухотехнічні групи та слідчо-оперативні групи поліції, правоохоронцями задокументовано всі факти військових злочинів російських окупантів та за ними відкрито кримінальні (стаття 438 КК) провадження.
Джерело: city.sumy.ua
Новини рубріки
Смертельна ДТП на Роменщині: поліція розслідує обставини події
23 червня 2026 р. 10:07
Буревій залишив Недригайлів без світла та повалив дерева
23 червня 2026 р. 10:07