Минулої доби окупанти вбили трьох мирних жителів Сумщини, ще 13 людей отримали поранення та травми

23 червня 2026 р. 09:22

23 червня 2026 р. 09:22


Національна поліція інформує про те, що минулої доби (станом на 06:00 23 червня) окупаційна армія РФ атакувала 18 територіальних громад на Сумщині.

Для атак окупанти використовували ствольну артилерію, міномети, керовані авіабомби, ударні БПЛА та ФПВ-дрони.

Внаслідок цих обстрілів у Зноб-Новгородській громаді було вбито 13-річного хлопчика, жінку 73 років та чоловіка 36 років, отримали поранення та травми 10-річний хлопчик, 13-річна дівчинка, 31-річна жінка та 45-річний чоловік, пошкоджено приватний житловий будинок.

У Білопільській громаді після ракетної таки отримали поранення 30-річний чоловік, а також жінки 61, 55 та 42 років, пошкоджено приватні та багатоквартирні житлові будинки, господарську споруду та корпуси навчальних закладів.

У Сумській громаді внаслідок бомбардування 6-ма КАБами серйозно поранено 57-річного чоловіка, травмовано жінок 35 і 47 років і чоловіка 41 рік. Після удару російського дрону травмовано чоловіка 41 рік, пошкоджено житлові будинки, адміністративні, виробничі та складські приміщення, автомобілі.

У Ямпільській громаді обстрілами пошкоджено складські приміщення, у Ворожбянській, Шосткинській, Глухівській, Середино-Будській, Путивльській, Юнаківській та деяких інших громадах пошкоджено житлові будинки, господарські будівлі, автомобілі, гаражі та інші об’єкти цивільної інфраструктури.

На всіх місцях обстрілів відпрацювали вибухотехнічні групи та слідчо-оперативні групи поліції, правоохоронцями задокументовано всі факти військових злочинів російських окупантів та за ними відкрито кримінальні (стаття 438 КК) провадження.

Минулої доби окупанти вбили трьох мирних жителів Сумщини, ще 13 людей отримали поранення та травми

Джерело: city.sumy.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua