Буревій залишив Недригайлів без світла та повалив дерева

23 червня 2026 р. 10:07

23 червня 2026 р. 10:07


За інформацією видання, через негоду в селищі постраждало чимало дерев, а під час грози сталося аварійне відключення електроенергії. Світло зникло близько 20:30 і з’явилося лише о 4:30 ранку після ліквідації наслідків пошкодження ліній електропередач.

Таким чином, жителі Недригайлова протягом доби двічі залишалися без електропостачання. Спочатку відключення тривало з 10:00 до 15:00 та було плановим, а ввечері електроенергія зникла вже через негоду та пошкодження електромереж.

Наразі інформації про постраждалих внаслідок буревію не надходило.

Буревій залишив Недригайлів без світла та повалив дерева

Джерело: romny24.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua