Сумщина знову серед знеструмлених: обстріли й негода залишили без світла частину населених пунктів

23 червня 2026 р. 11:03

23 червня 2026 р. 11:03


На Сумщині знову фіксують знеструмлення через ворожі удари та складні погодні умови. Про ситуацію в енергосистемі повідомило «Укренерго».

За даними компанії, російські війська продовжують атакувати об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури. Станом на ранок нові знеструмлення через обстріли є у Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській і Чернігівській областях.

Там, де це дозволяє безпекова ситуація, тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики намагаються якнайшвидше повернути в роботу обладнання, пошкоджене внаслідок російських атак.

Окремо на ситуацію вплинула й негода. Через дощ та сильні пориви вітру на ранок повністю або частково знеструмлені понад 160 населених пунктів у чотирьох областях — Сумській, Київській, Полтавській та Івано-Франківській.

Ремонтні бригади обленерго вже працюють над відновленням пошкоджених ліній електропередачі.

Сумщина знову серед знеструмлених: обстріли й негода залишили без світла частину населених пунктів

Джерело: debaty.sumy.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua