вологість:
тиск:
вітер:
Сумщина знову серед знеструмлених: обстріли й негода залишили без світла частину населених пунктів
На Сумщині знову фіксують знеструмлення через ворожі удари та складні погодні умови. Про ситуацію в енергосистемі повідомило «Укренерго».
За даними компанії, російські війська продовжують атакувати об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури. Станом на ранок нові знеструмлення через обстріли є у Запорізькій, Дніпропетровській, Сумській, Харківській і Чернігівській областях.
Там, де це дозволяє безпекова ситуація, тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики намагаються якнайшвидше повернути в роботу обладнання, пошкоджене внаслідок російських атак.
Окремо на ситуацію вплинула й негода. Через дощ та сильні пориви вітру на ранок повністю або частково знеструмлені понад 160 населених пунктів у чотирьох областях — Сумській, Київській, Полтавській та Івано-Франківській.
Ремонтні бригади обленерго вже працюють над відновленням пошкоджених ліній електропередачі.
Новини рубріки
Результати роботи КП «Міськводоканал» за тиждень: водопостачання, контроль якості та ремонти
23 червня 2026 р. 12:28
На Сумщині прикордонники 5 прикордонного загону знищили майже три десятка російських БпЛА
23 червня 2026 р. 12:27
На Сумщині поліцейські розшукали малолітнього та повернули його додому
23 червня 2026 р. 12:16