вологість:
тиск:
вітер:
Через негоду та обстріли на Сумщині знеструмлено понад 20 тисяч споживачів
Станом на зараз у частині Сумської області є відключення електропостачання через негоду та обстріли.
Зливи, пориви вітру та грози, які пронеслася Сумщиною напередодні та вночі, спричинили пошкодження електромереж.
Про це повідомили у АТ “Сумиобленерго”.
Через негоду було знеструмлено понад 20 тисяч споживачів.
Водночас у регіоні також є відключення, спричинені збройною агресією росії та як наслідок – пошкодженням енергетичної інфраструктури.
“Працюємо в посиленому режимі, відновлюючи мережі після обстрілів та негоди.
якщо у Вас зникло світло, перевірити причину відключення можна в особистому кабінеті E-Svitlo, на сайті АТ “Сумиобленерго” в розділі “Споживачам-Відключення” або звернувшись до кол-центру: 0 800 300 247 або 0542 659 659″, – нагадали в “Сумиобленерго”.
Джерело: shostka.info
Новини рубріки
У чемпіонаті Сумщини з футболу після трьох турів двовладдя
23 червня 2026 р. 19:57
Сум’яни попрощалися із двома захисниками
23 червня 2026 р. 19:57