вологість:
тиск:
вітер:
Росіяни лізуть між Грабовським і Рясним: в ОУС підтвердили небезпечну активність ворога на Сумщині
На Сумщині російські війська намагаються розширити зону контролю між селами Грабовське та Рясне Краснопільської громади. Небезпечну активність ворога на цій ділянці підтвердив начальник відділу комунікацій Угруповання об’єднаних сил Віктор Трегубов.
За оновленими даними мапи DeepState за 22 червня, між Рясним та Грабовським збільшилася «червона зона». Йдеться орієнтовно про близько чотирьох квадратних кілометрів.
Віктор Трегубов повідомив, що російські військові активно намагаються розширити зону контролю між цими населеними пунктами та «зачепитися» за східну околицю Рясного.
«Намагаємося не дозволити їм цього зробити», — зазначив Трегубов.
Водночас ще у травні в 14-му Армійському корпусі заявляли, що повідомлення російських ресурсів про нібито захоплення Рясного Краснопільської громади не відповідають дійсності. Українські військові називали це інформаційно-психологічною операцією РФ.
Про спроби росіян просунутися біля Рясного Віктор Трегубов повідомляв і в січні 2026 року. Тоді, за його словами, закріпитися ворогу не вдавалося.
Нагадаємо, 18 грудня 2025 року російські військові зайшли в Грабовське. Тоді ж 36-та російська бригада викрала із села 52 людини, серед яких були діти. Також там у полон потрапили 13 українських бійців. 23 грудня DeepState повідомив, що Грабовське перебуває під контролем російських військ.
Джерело: debaty.sumy.ua
Новини рубріки
Геннадій Дем’яненко: У Сумах ліквідовуємо наслідки удару шістьма КАБами
23 червня 2026 р. 12:44
У Сумах вибухотехніки знешкодили дрон, який впав серед житлових будинків
23 червня 2026 р. 12:44
На Сумщині прикордонники знищили сім з половиною десятків ворожих БпЛА
23 червня 2026 р. 12:31