вологість:
тиск:
вітер:
У Кролевецькому центрі первинної меддопомоги замінюють вікна за підтримки норвезьких партнерів
У Кролевецькій громаді розпочали реалізацію чергового проєкту, спрямованого на покращення умов надання медичних послуг.
У будівлі КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» стартували роботи із заміни старих вікон на сучасні енергозберігаючі.
Як повідомив Кролевецький міський голова Віктор Лехман , проєкт вдалося реалізувати завдяки співпраці з Представництвом Норвезької Ради у справах біженців в Україні (NRC).
Окрім встановлення нових вікон, у медичному закладі оновлять підвіконня, внутрішні та зовнішні відкоси, а також відливи. Це дозволить покращити температурний режим у приміщеннях, створити комфортніші умови для пацієнтів та медичного персоналу, а також сприятиме економії енергоресурсів.
Міський голова подякував міжнародним партнерам за підтримку громади, а також директорці Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталії Срібранець і колективу закладу за відповідальну роботу та відданість справі.
У громаді наголошують, що навіть в умовах війни продовжують працювати над розвитком інфраструктури та покращенням якості послуг для жителів.
Джерело: kntp.com.ua
Новини рубріки
У Путивльській громаді обговорили будівництво модульних будиночків для жителів
23 червня 2026 р. 15:08
єОселя під 3%: Уряд розширив житлову програму на ветеранів та їхніх рідних
23 червня 2026 р. 15:00