У Кролевецькому центрі первинної меддопомоги замінюють вікна за підтримки норвезьких партнерів

23 червня 2026 р. 14:10

23 червня 2026 р. 14:10


У Кролевецькій громаді розпочали реалізацію чергового проєкту, спрямованого на покращення умов надання медичних послуг.

У будівлі КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» стартували роботи із заміни старих вікон на сучасні енергозберігаючі.

Як повідомив Кролевецький міський голова Віктор Лехман , проєкт вдалося реалізувати завдяки співпраці з Представництвом Норвезької Ради у справах біженців в Україні (NRC).

Окрім встановлення нових вікон, у медичному закладі оновлять підвіконня, внутрішні та зовнішні відкоси, а також відливи. Це дозволить покращити температурний режим у приміщеннях, створити комфортніші умови для пацієнтів та медичного персоналу, а також сприятиме економії енергоресурсів.

Міський голова подякував міжнародним партнерам за підтримку громади, а також директорці Центру первинної медико-санітарної допомоги Наталії Срібранець і колективу закладу за відповідальну роботу та відданість справі.

У громаді наголошують, що навіть в умовах війни продовжують працювати над розвитком інфраструктури та покращенням якості послуг для жителів.

У Кролевецькому центрі первинної меддопомоги замінюють вікна за підтримки норвезьких партнерів

Джерело: kntp.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua