вологість:
тиск:
вітер:
Абсолютний рекорд: випускниця Шосткинського ліцею отримала 200 балів на НМТ з української мови
Учениця Шосткинського ліцею Олександра Рябуха продемонструвала блискучий результат під час цьогорічного Національного мультипредметного тесту. Дівчина бездоганно виконала всі завдання та виборола максимальні 200 балів з української мови. Про це повідомили на офіційній сторінці навчального закладу.
Максимальний бал на НМТ — це не просто везіння, а результат колосальної та цілеспрямованої роботи. Як зазначають у рідній школі випускниці, за цим успіхом стоять місяці наполегливої праці, висока відповідальність, самодисципліна та щира любов Олександри до рідного слова. Сьогодні її досягненням пишається уся шкільна родина ліцею.
Олександра Рябуха
Важливою складовою цього тріумфу став професійний супровід досвідченого педагога. Готувала майбутню рекордсменку до тестування Ольга Михайлівна Моторна — вчителька української мови та літератури Шосткинського ліцею.
У закладі підкреслюють, що саме педагогічна майстерність та вчасна підтримка Ольги Михайлівни допомогли Олександрі не лише якісно та всебічно засвоїти матеріал, а й повністю розкрити свій внутрішній потенціал під час відповідального іспиту.
«Щиро вітаємо Олександру та її вчительку із блискучим результатом! Бажаємо Олександрі нових звершень, здійснення мрій та багато яскравих перемог на життєвому шляху!» — йдеться у вітанні ліцею.
Джерело: shostkanews.city
Новини рубріки
Тростянець вшанував пам'ять жертв війни у День скорботи
23 червня 2026 р. 17:21
До Тростянця прибув дев'ятий швейцарський автобус Volvo
23 червня 2026 р. 17:21