вологість:
тиск:
вітер:
Учениця Шосткинського ліцею набрала максимальні 200 балів на НМТ
Учениця Шосткинської школи-ліцею Олександра Рябуха отримала найвищий результат на національному мультипредметному тесті – 200 балів з української мови.
Цей результат став свідченням наполегливої підготовки, відповідальності та високого рівня знань учениці. У школі зазначають, що успіх Олександри є приводом для гордості всієї освітньої спільноти.
Важливу роль у підготовці до випробування відіграла вчителька української мови та літератури Ольга Моторна. Завдяки професійній підтримці, досвіду та педагогічній майстерності наставниці учениця змогла максимально розкрити свої знання та здібності.
Колектив Шосткинської школи-ліцею привітав Олександру Рябуху та її вчительку з високим досягненням і побажав нових успіхів, перемог та здійснення мрій.
Джерело: shostka.info
Новини рубріки
Тростянець вшанував пам'ять жертв війни у День скорботи
23 червня 2026 р. 17:21
До Тростянця прибув дев'ятий швейцарський автобус Volvo
23 червня 2026 р. 17:21