Учениця Шосткинського ліцею набрала максимальні 200 балів на НМТ

23 червня 2026 р. 16:47

23 червня 2026 р. 16:47


Учениця Шосткинської школи-ліцею Олександра Рябуха отримала найвищий результат на національному мультипредметному тесті – 200 балів з української мови.

Цей результат став свідченням наполегливої підготовки, відповідальності та високого рівня знань учениці. У школі зазначають, що успіх Олександри є приводом для гордості всієї освітньої спільноти.

Важливу роль у підготовці до випробування відіграла вчителька української мови та літератури Ольга Моторна. Завдяки професійній підтримці, досвіду та педагогічній майстерності наставниці учениця змогла максимально розкрити свої знання та здібності.

Колектив Шосткинської школи-ліцею привітав Олександру Рябуху та її вчительку з високим досягненням і побажав нових успіхів, перемог та здійснення мрій.

Учениця Шосткинського ліцею набрала максимальні 200 балів на НМТ

Джерело: shostka.info