вологість:
тиск:
вітер:
До Тростянця прибув дев'ятий швейцарський автобус Volvo
Подолавши 3000 кілометрів, до Тростянця прибув ще один комфортабельний автобус «Volvo» зі Швейцарії, придбаний коштом Ханса та Себілле Штрак-Циммерман за підтримки Маркуса Васмаєра. Це вже третій автобус від цієї родини та дев'ятий загалом від транспортної компанії BERNMOBIL із Берна. Разом з автобусами раніше були доставлені комплекти запчастин від BERNMOBIL.
Автобуси працюють на метані, що робить їх екологічними та економними. Просторий салон, зручні сидіння, спеціальні пандуси та кріплення забезпечують комфортне перевезення людей з інвалідністю та батьків із візочками.
Міський голова Юрій Бова повідомив важливу новину - з середини липня автобуси «Volvo» вийдуть на міжміські маршрути «Тростянець - Охтирка» та «Охтирка - Суми». В умовах скорочення залізничних перевезень додаткові рейси будуть вкрай затребуваними.
Джерело: trostyanets.info
Новини рубріки
Конотопські борці здобули медалі на турнірі Жана Беленюка
23 червня 2026 р. 17:57
Від закордонних благодійників до Тростянця прибули велосипеди та милиці
23 червня 2026 р. 17:51