На Охтирщині 63-річному чоловіку повідомили про підозру за зберігання автомата та понад 500 набоїв

23 червня 2026 р. 17:51

23 червня 2026 р. 17:51


На Охтирщині 63-річному чоловіку повідомили про підозру за зберігання автомата та понад 500 набоїв

Працівники Управління міграційної поліції ГУНП в Сумській області викрили 63-річного жителя Охтирського району, який тривалий час без дозволу зберігав вогнепальну зброю. Під час обшуку вилучили зброю, схожу на автомат АК-74, та сотні патронів до нього. Все вилучене направлено на експертизу.

Слідчі Охтирського районного відділу поліції повідомили чоловіку про підозру за частиною 1 статті 263 КК України. Поліція нагадує — добровільна здача незареєстрованої зброї до поліції звільняє від кримінальної відповідальності.

На Охтирщині 63-річному чоловіку повідомили про підозру за зберігання автомата та понад 500 набоїв

Джерело: trostyanets.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua