Конотопські борці здобули медалі на турнірі Жана Беленюка

23 червня 2026 р. 17:57

23 червня 2026 р. 17:57


Вихованці Конотопської ДЮСШ стали призерами змагань із греко-римської боротьби.

20 червня у Києві відбувся турнір із греко-римської боротьби на призи Олімпійського чемпіона Жана Беленюка. За результатами змагань вихованці Конотопської ДЮСШ зуміли вибороти призові місця.

Як повідомили в Конотопській міській раді, бронзовими призерами стали Єгор Шевченко у ваговій категорії 45 кг та Дмитро Гуржій у ваговій категорії 48 кг. Підготував спортсменів до змагань Заслужений тренер України Віктор Гайдук.

Конотопські борці здобули медалі на турнірі Жана Беленюка

Джерело: sumypost.com

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua