вологість:
тиск:
вітер:
Конотопські борці здобули медалі на турнірі Жана Беленюка
Вихованці Конотопської ДЮСШ стали призерами змагань із греко-римської боротьби.
20 червня у Києві відбувся турнір із греко-римської боротьби на призи Олімпійського чемпіона Жана Беленюка. За результатами змагань вихованці Конотопської ДЮСШ зуміли вибороти призові місця.
Як повідомили в Конотопській міській раді, бронзовими призерами стали Єгор Шевченко у ваговій категорії 45 кг та Дмитро Гуржій у ваговій категорії 48 кг. Підготував спортсменів до змагань Заслужений тренер України Віктор Гайдук.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
“Провина не доведена”: директор Сумської обллікарні прокоментував підозри трьом медикам
23 червня 2026 р. 18:16
Вода, школи, скарги на “Нову пошту” і пальне: що перевіряли на Сумщині за тиждень
23 червня 2026 р. 18:16