“Провина не доведена”: директор Сумської обллікарні прокоментував підозри трьом медикам

23 червня 2026 р. 18:16

23 червня 2026 р. 18:16


Директор Сумської обласної лікарні Володимир Горох прокоментував оголошення підозр трьом медикам, яких правоохоронці пов’язують із можливим примушуванням пацієнтів платити за лікування.

За даними прокуратури, завідувач та двоє лікарів одного з відділень лікарні нібито систематично змушували пацієнтів платити за медичну допомогу.

Водночас Володимир Горох заявив, що ситуація, на його думку, гіперболізована, а провина працівників наразі не доведена. За його словами, правоохоронці вилучили робочу документацію: історії хвороби та журнали госпіталізації.

“12 пацієнтів, якщо навіть і було опитано, мене ж не інформують слідчі. Якщо знайшли якісь кошти, то питання — до них. Вони вже працюють по 20 років, є сім’ї. Це гіперболізація і певні моменти. Звичайно, неприємний момент і для лікарні, де працює 1300 людей. Нехай розбирається слідство наразі. Винні — буде доведено, доказано. Ну, будь ласка, хай відповідають”, — сказав Володимир Горох.

Директор лікарні наголосив, що остаточну оцінку діям медиків має дати слідство.

“Провина не доведена”: директор Сумської обллікарні прокоментував підозри трьом медикам

Джерело: debaty.sumy.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua