вологість:
тиск:
вітер:
У чемпіонаті Сумщини з футболу після трьох турів двовладдя
Третій тур чемпіонату Сумської області з футболу виявився повністю «гостьовим», адже жоден із господарів поля не зумів вибороти бодай нічию.
Завдяки синхронним виїзним перемогам лідери суттєво ущільнили турнірну таблицю.
Як повідомили в АФСО, у дербі «Колосів» команда з Шостки обіграла Северинівку з рахунком 2:0 завдяки голам Максима Завгороднього та Максима Зенченка у другому таймі.
Лідер турніру, ФК «Україна» з Токарів, удома поступився охтирському «Нафтовику» з рахунком 0:2, у складі гостей дублем відзначився Денис Мицай.
Вольову перемогу здобув глухівський «Велетень», який у Кролевці пропустив першим від Назара Півня, але вирвав вікторію 2:1 завдяки точним ударам Андрія Дроги та Руслана Жмуда.
Наразі по 6 очок мають «Україна» та «Велетень», по 4 бали набрали СК «Конотоп» та шосткинський «Колос», по 3 очки мають «Колос» із Северинівки та «Нафтовик», а замикає таблицю ФК «Кролевець», який поки залишається без набраних балів.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
У Сумах порушення ПДР призвело до ДТП за участі трьох автівок
23 червня 2026 р. 20:54
Клумба Ображіївського НВК поповнилася трояндами від випускників та їхніх батьків
23 червня 2026 р. 20:36