Державних службовців Шосткинщини привітали з професійним святом + Відео

23 червня 2026 р. 21:07

23 червня 2026 р. 21:07


Сьогодні у Шостці відбувся урочистий захід з нагоди Дня державної служби України за участю керівництва району, представників органів місцевого самоврядування та державних установ.

Голова Сумської обласної ради Олексій Романько привітав державних службовців та вручив відзнаки кращим працівникам.

«Часто про державних службовців кажуть: “Перекладають папери”. Але за кожним документом стоїть людина, її проблема та конкретне рішення. Саме завдяки вашій щоденній роботі працюють установи, школи, лікарні, соціальні служби, реалізуються державні програми та надаються необхідні послуги. Особливо цінною ваша праця є сьогодні, коли навіть в умовах війни важливі проєкти для громад впроваджуються в життя», – зазначив Олексій Романько.

Державних службовців Шосткинщини привітали з професійним святом + Відео

“Державна служба — це насамперед відповідальність перед людьми та країною. Особливо сьогодні, коли кожен на своєму місці працює задля стійкості держави, підтримки громад і наближення Перемоги.

Дякую кожному, хто чесно і сумлінно виконує свої обов’язки, знаходить рішення для складних питань і працює на результат”, – додав очільник району Андрій Бєляєв.

Державних службовців Шосткинщини привітали з професійним святом + Відео

Джерело: shostka.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua