Російські окупанти минулої доби атакували 33 населені пункти Сумщини, є постраждалі і руйнування цивільної інфраструктури

24 червня 2026 р. 08:53

24 червня 2026 р. 08:53


Національна поліція інформує про те, що за минулу добу (станом на 06:00 24 червня), окупаційна армія РФ обстріляла 33 населені пункти Сумщини, використовуючи ствольну артилерію, міномети, ударні БПЛА, керовані авіабомби та ФПВ-дрони.

Внаслідок цих обстрілів у Сумській громаді було поранено чоловіків 48 та 56 років, а також до медустанови звернувся 16-річний хлопець, який отримав травму під час атаки БПЛА 17 червня.

У Середино-Будській громаді до медиків звернулась 56-річна жінка травмована після атаки дрона на житловий будинок 22 червня.

У Білопільській громаді окупанти атакували безпілотником службовий автомобіль поліції, внаслідок чого автомобіль повністю знищено.

У різних громадах Конотопського, Сумського, Охтирського та Шосткинського районів пошкоджено приватні та багатоквартирні житлові будинки, об’єкти цивільної інфраструктури та автомобілі.

За всіма фактами скоєння окупантами військових злочинів правоохоронцями зібрано та задокументовано відповідні докази та відкрито кримінальні провадження за 438 статтею КК України.

Російські окупанти минулої доби атакували 33 населені пункти Сумщини, є постраждалі і руйнування цивільної інфраструктури

Джерело: city.sumy.ua