Сумщина знову серед знеструмлених: обстріли й грози залишили людей без світла

24 червня 2026 р. 10:12

24 червня 2026 р. 10:12


На Сумщині станом на ранок знову є знеструмлені споживачі через ворожі удари по цивільній енергетичній інфраструктурі та наслідки негоди. Про ситуацію в енергосистемі повідомило «Укренерго».

За даними компанії, після російських атак без електропостачання залишаються споживачі у Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях. Там, де це дозволяє безпекова ситуація, вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи.

Окремо на ситуацію вплинула негода. Через грозу та сильні пориви вітру на ранок повністю або частково були знеструмлені 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині.

Водночас в «Укренерго» зазначають, що споживання електроенергії знизилось. Українців просять переносити активне користування потужними електроприладами на денний час.

Сумщина знову серед знеструмлених: обстріли й грози залишили людей без світла

Джерело: debaty.sumy.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua