У Конотопі автобус збив 77-річну жінку: потерпілу госпіталізували

24 червня 2026 р. 10:27

24 червня 2026 р. 10:27


У Конотопі правоохоронці з’ясовують обставини дорожньо-транспортної пригоди за участі пасажирського автобуса, внаслідок якої постраждала літня жінка.

Як повідомили в поліції Сумської області, аварія сталася на вулиці Успенсько-Троїцькій. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група.

За попередніми даними, 48-річний водій автобуса Man після висадки пасажирів на зупинці громадського транспорту допустив наїзд на 77-річну жінку.

У результаті ДТП потерпіла отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до лікарні. Автобус вилучили та помістили на спеціальний майданчик.

За фактом події слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування, під час якого буде встановлено всі обставини аварії.

У Конотопі автобус збив 77-річну жінку: потерпілу госпіталізували

У Конотопі автобус збив 77-річну жінку: потерпілу госпіталізували

Джерело: kntp.com.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua