У Сумах окупантами атаковано ще одну АЗС, є постраждалі

24 червня 2026 р. 11:47

24 червня 2026 р. 11:47


На цей час є попередня інформація про чергову атаку окупантів РФ на паливну інфраструктуру обласного центру.

Наразі відомо, що приблизно о 10:00 було атаковано одну з АЗС у Ковпаківському районі Сум, що викликало загоряння та призвело до поранення двох людей.

Пожежу вдалося швидко погасити, а рівень поранення людей оцінюється як легкий.

Також, від вибуху бойової частини дрону та ударної хвилі постраждали заправні колонки, магазин та автомобіль.

Якщо судити за попередніми фото з місця події, то АЗС була обладнана антидроновими сітками від ФПВ, тому швидше за все її атакували ударним дроном літакового типу, наприклад, таким як БПЛА “Блискавка”.

У Сумах окупантами атаковано ще одну АЗС, є постраждалі

Джерело: city.sumy.ua