вологість:
тиск:
вітер:
У Сумах окупантами атаковано ще одну АЗС, є постраждалі
На цей час є попередня інформація про чергову атаку окупантів РФ на паливну інфраструктуру обласного центру.
Наразі відомо, що приблизно о 10:00 було атаковано одну з АЗС у Ковпаківському районі Сум, що викликало загоряння та призвело до поранення двох людей.
Пожежу вдалося швидко погасити, а рівень поранення людей оцінюється як легкий.
Також, від вибуху бойової частини дрону та ударної хвилі постраждали заправні колонки, магазин та автомобіль.
Якщо судити за попередніми фото з місця події, то АЗС була обладнана антидроновими сітками від ФПВ, тому швидше за все її атакували ударним дроном літакового типу, наприклад, таким як БПЛА “Блискавка”.
Джерело: city.sumy.ua
Новини рубріки
Ворог завдав удару по центру Конотопа: є постраждалі
24 червня 2026 р. 13:07
Волонтери “Проліски” надали допомогу мешканцям прикордонної громади Шосткинського району + Фото
24 червня 2026 р. 13:07
Від фронтових травм помер Віталій Жирний з Сумщини
24 червня 2026 р. 12:54