Ворог атакував автозаправну станцію на околиці обласного центру

24 червня 2026 р. 11:53

24 червня 2026 р. 11:53


Сьогодні зранку російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум

Ворог системно б’є по АЗС області, написав голова Сумської ОВА Олег Григоров .

Попередньо, постраждали троє цивільних, які перебували на території. Медики їх обстежують та надають необхідну допомогу.

За попередньою інформацією, ушкодження не важкі.

Також пошкоджені автомобілі. Наслідки атаки уточнюються.

Ворог атакував автозаправну станцію на околиці обласного центру

Джерело: konotop.in.ua