вологість:
тиск:
вітер:
Ворог атакував автозаправну станцію на околиці обласного центру
Сьогодні зранку російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум
Ворог системно б’є по АЗС області, написав голова Сумської ОВА Олег Григоров .
Попередньо, постраждали троє цивільних, які перебували на території. Медики їх обстежують та надають необхідну допомогу.
За попередньою інформацією, ушкодження не важкі.
Також пошкоджені автомобілі. Наслідки атаки уточнюються.
Джерело: konotop.in.ua
Новини рубріки
Ворог завдав удару по центру Конотопа: є постраждалі
24 червня 2026 р. 13:07
Волонтери “Проліски” надали допомогу мешканцям прикордонної громади Шосткинського району + Фото
24 червня 2026 р. 13:07
Від фронтових травм помер Віталій Жирний з Сумщини
24 червня 2026 р. 12:54