Росіяни продовжують системно атакувати АЗС на Сумщині: сьогодні під ударом опинилася заправка в Сумах

24 червня 2026 р. 11:54

24 червня 2026 р. 11:54


Вранці 24 червня російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум.

Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

За попередньою інформацією, внаслідок удару постраждали троє цивільних, які перебували на території АЗС. Медики надали їм необхідну допомогу, серйозних травм наразі не зафіксовано. Також пошкоджено автомобілі.

Очільник області наголосив, що це не поодинокий випадок — російські війська системно завдають ударів по автозаправних станціях Сумщини. Такі атаки створюють додаткову небезпеку для мирного населення, адже АЗС є об’єктами підвищеного ризику через наявність пального та скупчення людей.

Наразі триває уточнення наслідків чергової атаки.

Фото: Олег Григоров

Росіяни продовжують системно атакувати АЗС на Сумщині: сьогодні під ударом опинилася заправка в Сумах

Джерело: kntp.com.ua