Ворог продовжує бити по АЗС Сумщини: внаслідок чергової атаки постраждали люди

24 червня 2026 р. 12:09

24 червня 2026 р. 12:09


Ворог системно б’є по АЗС області. Сьогодні зранку російський безпілотник вкотре атакував автозаправну станцію на околиці Сум. Про це повідомляє Сумська ОВА.

За інформацією Олега Григорова , постраждали троє цивільних, які перебували на території АЗС. Медики їх обстежують та надають необхідну допомогу.

“Попередньо, ушкодження не важкі. Також пошкоджені автомобілі. Наслідки атаки уточнюються”, – зазначив голова ОВА.

Ворог продовжує бити по АЗС Сумщини: внаслідок чергової атаки постраждали люди

Джерело: shostka.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua