вологість:
тиск:
вітер:
У Конотопі автобус збив 77-річну жінку: потерпілу госпіталізували
У Конотопі правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди за участю пасажирського автобуса, внаслідок якої постраждала літня жінка.
Як повідомили в поліції, ДТП сталася на вулиці Успенсько-Троїцькій. На місці події працювала слідчо-оперативна група.
За попередніми даними, 48-річний водій автобуса «Man» після висадки пасажирів на зупинці громадського транспорту допустив наїзд на 77-річну жінку.
У результаті аварії потерпіла отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до лікарні. Автобус вилучено та поміщено на спеціальний майданчик.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
Наразі тривають слідчі дії, правоохоронці встановлюють усі обставини події.
Джерело: romny24.info
Новини рубріки
22 роки за кермом тролейбуса: у Сумах назвали ім’я водія, який помер після удару КАБами
24 червня 2026 р. 13:07
Ворог завдав удару по центру Конотопа: є постраждалі
24 червня 2026 р. 13:07