У Конотопі автобус збив 77-річну жінку: потерпілу госпіталізували

24 червня 2026 р. 12:28

24 червня 2026 р. 12:28


У Конотопі правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди за участю пасажирського автобуса, внаслідок якої постраждала літня жінка.

Як повідомили в поліції, ДТП сталася на вулиці Успенсько-Троїцькій. На місці події працювала слідчо-оперативна група.

За попередніми даними, 48-річний водій автобуса «Man» після висадки пасажирів на зупинці громадського транспорту допустив наїзд на 77-річну жінку.

У результаті аварії потерпіла отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована до лікарні. Автобус вилучено та поміщено на спеціальний майданчик.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.

Наразі тривають слідчі дії, правоохоронці встановлюють усі обставини події.

У Конотопі автобус збив 77-річну жінку: потерпілу госпіталізували

У Конотопі автобус збив 77-річну жінку: потерпілу госпіталізували

Джерело: romny24.info