Автобус збив 77-річну жінку біля зупинки в Конотопі: постраждалу госпіталізували

24 червня 2026 р. 12:38

24 червня 2026 р. 12:38


У Конотопі поліція встановлює обставини ДТП за участі пасажирського автобуса Man . Аварія сталася на вулиці Успенсько-Троїцькій біля зупинки громадського транспорту.

Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду надійшло до Конотопського районного відділу поліції вчора. На місці працювала слідчо-оперативна група.

За попередніми даними правоохоронців, 48-річний водій автобуса Man після висадки пасажирів на зупинці допустив наїзд на 77-річну жінку.

Унаслідок ДТП пішохідка отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували до лікарні.

Автобус вилучили та помістили на спеціальний майданчик. За фактом аварії поліція розпочала кримінальне провадження.

Автобус збив 77-річну жінку біля зупинки в Конотопі: постраждалу госпіталізували

Джерело: debaty.sumy.ua