вологість:
тиск:
вітер:
Автобус збив 77-річну жінку біля зупинки в Конотопі: постраждалу госпіталізували
У Конотопі поліція встановлює обставини ДТП за участі пасажирського автобуса Man . Аварія сталася на вулиці Успенсько-Троїцькій біля зупинки громадського транспорту.
Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду надійшло до Конотопського районного відділу поліції вчора. На місці працювала слідчо-оперативна група.
За попередніми даними правоохоронців, 48-річний водій автобуса Man після висадки пасажирів на зупинці допустив наїзд на 77-річну жінку.
Унаслідок ДТП пішохідка отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували до лікарні.
Автобус вилучили та помістили на спеціальний майданчик. За фактом аварії поліція розпочала кримінальне провадження.
Новини рубріки
22 роки за кермом тролейбуса: у Сумах назвали ім’я водія, який помер після удару КАБами
24 червня 2026 р. 13:07
Ворог завдав удару по центру Конотопа: є постраждалі
24 червня 2026 р. 13:07