У Конотопі зросла кількість постраждалих

24 червня 2026 р. 13:19

24 червня 2026 р. 13:19


Нагадаємо, сьогодні, 24 червня, ворог атакував БпЛА  середмістя Конотопа.

До чотирьох зросла кількість постраждалих внаслідок ворожого удару по Конотопу, написав голова Сумської ОВА Олег Григоров .

Серед постраждалих – підліток, двоє жінок та чоловік.

Усім медики надають необхідну допомогу.

У Конотопі зросла кількість постраждалих

Джерело: konotop.in.ua