У Шостці провели чергову атестацію вихованців федерації карате Вадо-кай

24 червня 2026 р. 14:04

24 червня 2026 р. 14:04


У межах плану роботи Шосткинської районної федерації карате Вадо-кай спільно з Всеукраїнською федерацією карате Вадо-кай відбулася чергова поясовa атестація спортсменів карате-клубу “Самурай”.

З урахуванням безпекової ситуації в прикордонному регіоні організатори внесли зміни до формату проведення заходу. Атестація проходила у змішаному форматі – частина учасників долучалася онлайн за допомогою програмних засобів відеозв’язку.

Попри складні умови, вихованці федерації продовжують тренування та розвиток, докладаючи максимум зусиль для досягнення нових результатів.

За підсумками атестації спортсмени успішно склали іспити, підтвердили свій рівень підготовки та піднялися на наступні щаблі майстерності.

У федерації відзначили наполегливість і відданість вихованців, які продовжують займатися карате та розвиватися навіть у непростий час.

Також організатори висловили подяку президенту Wado-kai Sumy Коломійцю В.І. за підтримку та передачу знань.

У Шостці провели чергову атестацію вихованців федерації карате Вадо-кай

У Шостці провели чергову атестацію вихованців федерації карате Вадо-кай

Джерело: shostka.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua