вологість:
тиск:
вітер:
У Шостці провели чергову атестацію вихованців федерації карате Вадо-кай
У межах плану роботи Шосткинської районної федерації карате Вадо-кай спільно з Всеукраїнською федерацією карате Вадо-кай відбулася чергова поясовa атестація спортсменів карате-клубу “Самурай”.
З урахуванням безпекової ситуації в прикордонному регіоні організатори внесли зміни до формату проведення заходу. Атестація проходила у змішаному форматі – частина учасників долучалася онлайн за допомогою програмних засобів відеозв’язку.
Попри складні умови, вихованці федерації продовжують тренування та розвиток, докладаючи максимум зусиль для досягнення нових результатів.
За підсумками атестації спортсмени успішно склали іспити, підтвердили свій рівень підготовки та піднялися на наступні щаблі майстерності.
У федерації відзначили наполегливість і відданість вихованців, які продовжують займатися карате та розвиватися навіть у непростий час.
Також організатори висловили подяку президенту Wado-kai Sumy Коломійцю В.І. за підтримку та передачу знань.
Джерело: shostka.info
Новини рубріки
До кінця тижня на Сумщині зберігатиметься пожежонебезпечна ситуація
24 червня 2026 р. 14:33
У Сумах на даху застряг ворожий безпілотник: його знешкодили вибухотехніки поліції
24 червня 2026 р. 13:53