«Чарівна мандала радості»: психологи «Проліски» провели заняття для підопічних Конотопського дитбудинку-інтернату

24 червня 2026 р. 14:16

24 червня 2026 р. 14:16


Психологи Гуманітарна місія “Проліска” провели у КУСОР Конотопському дитячому будинку-інтернаті заняття «Спільний ресурс групи. Чарівна мандала радості». До участі долучилися підопічні закладу зі статусом ВПО.

«Для людей з інвалідністю особливо важливо мати середовище, де їхній досвід не знецінюється, а емоції не потребують пояснень. Це простір, у якому кожен має право бути почутим, а кожна історія – значення», – наголосили на Фейсбук-сторінці Гуманітарної місії “Проліска”

Під час заняття учасники створювали «Чарівну мандалу радості», наповнюючи її кольорами власних переживань, надій і маленьких джерел внутрішньої сили. У цьому процесі поступово формувалося відчуття єдності, взаєморозуміння та причетності до спільноти, де кожен є важливим і цінним.

«Чарівна мандала радості»: психологи «Проліски» провели заняття для підопічних Конотопського дитбудинку-інтернату

Джерело: konotop.in.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua