вологість:
тиск:
вітер:
Росіяни завдали ще одного підлого удару по мирних жителях Сумщини, серед постраждалих 11-річна дитина
Черговий “штаб НАТО” примарився російським оркам у Конотопському кінотеатрі, розташованому в самому центрі міста серед суцільної житлової забудови.
Як інформує Конотопський міський голова Артем Семеніхін, саме туди сьогодні (24 червня) після полудня вдарив російський БПЛА.
На цей момент відомо, що внаслідок вибуху бойової частини дрону дістали поранення чотири мирні жителі, серед яких підліток 11 років, дві жінки та чоловік, одному з постраждалих відірвало ногу, у жінки поранення в шию.
Всім потерпілим надано екстрену медичну допомогу, масштаби та характер завданих збитків ще уточнюється.
Джерело: city.sumy.ua
Новини рубріки
На Сумщину йде “швидка допомога” з Австрії, 14 штук
25 червня 2026 р. 18:24
У Сумах пролунало кілька вибухів
25 червня 2026 р. 18:16
70 метрів за три роки? В Охтирці посперечалися через водоканал і «вічні» інвестпрограми
25 червня 2026 р. 18:16