вологість:
тиск:
вітер:
У Конотопі вже шестеро постраждалих: рятувальники ліквідували пожежу після атаки безпілотників
Кількість постраждалих внаслідок російської атаки на Конотоп зросла до шести осіб. Про це повідомили в ДСНС Сумщини.
За даними рятувальників, сьогодні російські безпілотники атакували центральну частину міста. Внаслідок одного з влучань виникла пожежа у приміщенні кінотеатру.
Через загрозу повторних ударів фахівці ДСНС були змушені тимчасово призупинити проведення аварійно-рятувальних робіт. Після стабілізації ситуації рятувальники продовжили гасіння пожежі.
Наразі всі осередки займання ліквідовані.
За попередньою інформацією, травмовано шістьох мирних жителів. Медики надають їм необхідну допомогу.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про пʼятьох постраждалих, серед яких дитина.
Джерело: kntp.com.ua
Новини рубріки
«Творчі канікули» та «Лідер читання»: як школярам Шосткинської громади розкрити свій талант
24 червня 2026 р. 16:48
210 медалей та 57 кубків за рік: як шосткинський ансамбль бального танцю «Реверанс» б’є рекорди
24 червня 2026 р. 16:48
Ворожі БпЛА пошкодили хлібзавод на Сумщині
24 червня 2026 р. 16:45