вологість:
тиск:
вітер:
Росіяни вдруге за день атакували АЗС у Сумах
Сьогодні вдень ворог наніс ще один удар по автозаправній станції м. Суми.
Як повідомили у ГУ ДСНС Сумської області, рятувальники провели обстеження місця влучання та забезпечили пожежну безпеку.
На жаль, травмовано одну людину.
Це вже друга заправка, яку сьогодні обстріляли окупанти в обласному центрі. Уранці унаслідок удару по іншій АЗС було поранено трьох цивільних.
Джерело: shostka.info
Новини рубріки
Жителі Сумської громади можуть отримати майже 20 тисяч гривень на придбання дров
24 червня 2026 р. 17:18
Окупанти обстріляли Краснопілля з артилерії
24 червня 2026 р. 17:18
Понад 70 ворожих безпілотників за добу ліквідували на Сумщині прикордонники
24 червня 2026 р. 16:59