Росіяни вдруге за день атакували АЗС у Сумах

24 червня 2026 р. 16:29

24 червня 2026 р. 16:29


Сьогодні вдень ворог наніс ще один удар по автозаправній станції м. Суми.

Як повідомили у ГУ ДСНС Сумської області, рятувальники провели обстеження місця влучання та забезпечили пожежну безпеку.

На жаль, травмовано одну людину.

Це вже друга заправка, яку сьогодні обстріляли окупанти в обласному центрі. Уранці унаслідок удару по іншій АЗС було поранено трьох цивільних.

Росіяни вдруге за день атакували АЗС у Сумах

Джерело: shostka.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua