вологість:
тиск:
вітер:
Вночі сумські патрульні зупинили п’яного водія, позбавленого права керування
Під час патрулювання вулиці Металургів інспектори помітили водія автомобіля Mercedes, який підозріло маневрував дорогою. Автівку патрульні зупинили.
Під час перевірки документів поліцейські з’ясували, що 33-річний керманич позбавлений права керування через попереднє нетверезе водіння. Цього разу чоловік також мав ознаки алкогольного сп’яніння. Однак від проходження огляду на місці зупинки та в закладі охорони здоров’я він категорично відмовився.
Патрульні склали на нього адміністративні матеріали:
– ч. 4 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування) КУпАП;
– ч. 2 ст. 130 (Відмова від проходження огляду на стан сп’яніння особою, яка керувала транспортним засобом з ознаками сп’яніння, повторно протягом року) КУпАП.
Джерело: sumypost.com
Новини рубріки
Пастка чи вакансія мрії? У ВОНА хаб м. Шостка пройшов корисний тренінг
24 червня 2026 р. 18:41
У Тростянецькій громаді безоплатно видають милиці
24 червня 2026 р. 18:27
Двоє гравців ФК «Тростянець» увійшли до збірної сезону
24 червня 2026 р. 18:27