вологість:
тиск:
вітер:
15 постраждалих за день на Сумщині: серед них троє дітей після ударів по АЗС, кінотеатру та цивільній інфраструктурі
За сьогодні до медиків звернулися 15 цивільних жителів Сумщини, які постраждали внаслідок російських атак. Частина людей отримала поранення, інші мають гостру реакцію на стрес після серії ударів по цивільній інфраструктурі області.
Під ворожими ударами опинилися дві автозаправні станції у Сумській громаді, будівля кінотеатру в Конотопі, а також цивільна інфраструктура у Путивлі.
Серед постраждалих — троє дітей: 11-річний хлопчик у Конотопі, 6-річний хлопчик у Сумах та 15-річний підліток у Путивлі.
Наразі в лікарнях залишаються четверо поранених. Троє з них перебувають у важкому стані під наглядом медиків. Усім постраждалим надають необхідну допомогу.
Новини рубріки
Вночі сумські патрульні зупинили п’яного водія, позбавленого права керування
24 червня 2026 р. 18:44
Пастка чи вакансія мрії? У ВОНА хаб м. Шостка пройшов корисний тренінг
24 червня 2026 р. 18:41
У Тростянецькій громаді безоплатно видають милиці
24 червня 2026 р. 18:27