вологість:
тиск:
вітер:
У Сумській ОВА підтвердили інформацію про 15 мирних жителів постраждалих сьогодні від російських ударів
У Сумській ОВА заявили про те, що сьогодні (24 червня) станом на 18:40 є підтверджені дані про 15 мирних жителів Сумщини, які постраждали від обстрілів російської окупаційної армії.
Окупанти вдарили по двох автозаправних станціях в обласному центрі, будівлі кінотеатру в Конотопі та цивільній інфраструктурі в Путивлі.
Під російськими ударами опинилися троє дітей, 6-річний хлопчик у Сумах, 11-річний хлопчик у Конотопі та 15-річний підліток у Путивлі.
Четверо постраждалих перебувають на лікуванні у стаціонарах, причому у трьох стан оцінюється як тяжкий, всім постраждалим надається необхідна медична та психологічна допомога.
Джерело: city.sumy.ua
Новини рубріки
Поліцейські «Білого янгола» евакуювали 14 жителів прикордонної Білопільської громади (відео)
24 червня 2026 р. 21:09
У Шостці в результаті пожежі травмовано жінку
24 червня 2026 р. 20:40