У Сумській ОВА підтвердили інформацію про 15 мирних жителів постраждалих сьогодні від російських ударів

24 червня 2026 р. 20:58

24 червня 2026 р. 20:58


У Сумській ОВА заявили про те, що сьогодні (24 червня) станом на 18:40 є підтверджені дані про 15 мирних жителів Сумщини, які постраждали від обстрілів російської окупаційної армії.

Окупанти вдарили по двох автозаправних станціях в обласному центрі, будівлі кінотеатру в Конотопі та цивільній інфраструктурі в Путивлі.

Під російськими ударами опинилися троє дітей, 6-річний хлопчик у Сумах, 11-річний хлопчик у Конотопі та 15-річний підліток у Путивлі.

Четверо постраждалих перебувають на лікуванні у стаціонарах, причому у трьох стан оцінюється як тяжкий, всім постраждалим надається необхідна медична та психологічна допомога.

У Сумській ОВА підтвердили інформацію про 15 мирних жителів постраждалих сьогодні від російських ударів

Джерело: city.sumy.ua

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua