вологість:
тиск:
вітер:
Поліцейські «Білого янгола» евакуювали 14 жителів прикордонної Білопільської громади (відео)
Через постійну загрозу ворожих обстрілів поліцейські спецпідрозділу «Білий янгол» продовжують рятувати людей із прикордонних населених пунктів Сумщини.
Цього разу правоохоронці евакуювали 14 жителів Білопільської громади, серед яких люди старшого віку, маломобільні громадяни та родина з малолітніми дітьми.
Населені пункти громади щоденно потерпають від російських атак. Ворог застосовує ударні безпілотники, артилерію та інші засоби ураження, завдаючи руйнувань житловим будинкам і цивільній інфраструктурі. Через постійну небезпеку люди змушені залишати свої домівки та шукати прихисток у більш безпечних місцях.
Серед евакуйованих — мешканці віком від 2 до 88 років. Також правоохоронці допомогли евакуювати маломобільного чоловіка та родину з двома малолітніми дітьми.
Поліцейські вкотре закликають жителів прикордонних громад не зволікати з евакуацією. Якщо ваш населений пункт перебуває під постійними обстрілами, подбайте про власну безпеку та безпеку своїх рідних завчасно, повідомили в поліції Сумщини.
Джерело: sumypost.com