Росія нанесла масований удар по Новгороду-Сіверському

24 червня 2026 р. 22:47

24 червня 2026 р. 22:47


Сьогодні увечері армія рф здійснила масовану атаку безпілотниками по промисловій та цивільній інфраструктурі міста Новгород-Сіверський, завдавши кількох ударів поспіль.

Про це повідомляє голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.

Зафіксовано влучання на двох локаціях. Це підприємства.

Один з ударів прийшовся по складських приміщеннях приватного підприємства в районі вулиці Шевченка.

Внаслідок прильотів на місці події спалахнула пожежа.

Інформація про постраждалих не надходила.

Масштаби руйнувань наразі уточнюються.

Росія нанесла масований удар по Новгороду-Сіверському

Джерело: shostka.info

Завантажуєм курси валют від minfin.com.ua