вологість:
тиск:
вітер:
Росія нанесла масований удар по Новгороду-Сіверському
Сьогодні увечері армія рф здійснила масовану атаку безпілотниками по промисловій та цивільній інфраструктурі міста Новгород-Сіверський, завдавши кількох ударів поспіль.
Про це повідомляє голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
Зафіксовано влучання на двох локаціях. Це підприємства.
Один з ударів прийшовся по складських приміщеннях приватного підприємства в районі вулиці Шевченка.
Внаслідок прильотів на місці події спалахнула пожежа.
Інформація про постраждалих не надходила.
Масштаби руйнувань наразі уточнюються.
Джерело: shostka.info
Новини рубріки
Унаслідок ворожих атак на Сумщині за день постраждали 15 людей, зокрема троє дітей
24 червня 2026 р. 21:19
Ворожа ракета пошкодила Білопільське вище професійне училище: оголошено збір коштів
24 червня 2026 р. 21:09
Поліцейські «Білого янгола» евакуювали 14 жителів прикордонної Білопільської громади (відео)
24 червня 2026 р. 21:09