Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російського БпЛА по автозаправці у Сумах

25 червня 2026 р. 08:52

25 червня 2026 р. 08:52


Госпіталізували двох працівників АЗС. Попередньо, у них неважкі ушкодження. Також постраждало подружжя, яке перебувало поруч із місцем удару. Їм надали допомогу без ушпиталення.

Ворог не припиняє спроб цілеспрямовано нищити АЗС на території області вже рік. росіяни системно б’ють по об’єктах паливної інфраструктури в регіоні, аби ускладнити логістику та забезпечення громад пальним. За червень – 13 атак по АЗС області.

“Ситуація на контролі. Ми на зв’язку з керівництвом АЗС у регіоні та профільними службами. У разі ускладнення ситуації маємо напрацьовані рішення, необхідні для забезпечення потреб громад”, – пише голова Сумської ОВА Олег Григоров.

Водночас бачимо, що паливна інфраструктура залишається серед цілей ворога. Тому прошу всіх бути уважними: під час повітряної тривоги та загроз ударів не перебувайте поруч із АЗС, критичною чи промисловою інфраструктурою. Переходьте в укриття або інші безпечніші місця.

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російського БпЛА по автозаправці у Сумах

Джерело: sumypost.com